GenelYoksa siz hala naylon poşet mi kullanıyorsunuz?

Yoksa siz hala naylon poşet mi kullanıyorsunuz?

Siz hiç marketten aldığınız elmaların yarı yolda delinen poşetlerden yere döküldüğü bir an deneyimlediniz mi? Hayır mı? Çok şanslısınız ama bu demek değil ki şansınız hep yaver gidecek! Çünkü birçok kadın bunu defalarca yaşadı… Hatta yere dökülen yiyecekleri toplamaya koyulup karizmasından ödün verdiği de çok oldu. Çünkü onlar marketlerde alışveriş sonrası satın aldıkları plastik poşetleri kullanıyordu. Üzerinde marketin adının yazılı olduğu o naylon torbalar dayanıksız olmakla kalmayıp aynı zamanda doğada yok olmuyordu. Neyse ki bilinç düzeyi yüksek tüketiciler artık plastiklerden kaçıyor. Çünkü yaşama değer katmanın önemini biliyor. İşte bu noktada pamuklu alışveriş çantaları imdada yetişiyor. Bu torbalar dayanıklı olmakla kalmayıp sürdürülebilir yaşam tarzına tam anlamıyla uyum sağlıyor. Bununla da yetinmeyip tasarımlarıyla da kullanıcıları mutlu etmeyi başarıyor.

Baag Çantalarla Çabasız Stil

Yüzyılımızda kadınlar azla yetinmek istemiyor. Fazlasını da değil fazlanın da bir üst segmentini arıyor. Çünkü kadınlar artık her şeyin en iyisine, en güzeline, en işlevsel olanına ve çevreye en duyarlı olanına layık olduğunu biliyor. İşte Baag çanta onlara layık oldukları her şeyi sunmak üzere önemli bir noktada bulunuyor.  Baag alışveriş, sırt ve el çantaları önce plastik poşetlerin pabucunu dama attı. Yetmedi… Dizüstü bilgisayar çantalarının tahtını zorladı. Onunla da yetinmedi, trendlerin tepesindeki makamına oturdu. Baag moda trendlerine ve zamansız şıklığa aynı anda hitap etmeyi başaran, özgün ve dayanıklı tasarımlarıyla kendine güvenen kadınları etkisi altına almayı başarıyor. Pamuklu, kanvas, denim, keten, gabardin gibi doğal ve sürdürülebilir kumaşlardan üretilen çantalar şıklıklarının yanı sıra doğanın korunmasına da katkı sağlıyor.

Yalın ve Gösterişli

Şimdi, Baag’ın incecik katlanabilir modellerini çantanıza atıp iş çıkışı markete uğradığınızda plastik poşetlere mahkûm olmadan alışverişinizi tamamlamaya ne dersiniz! Marketi evinize sığdırmayı seven kadınlardansanız çantaların birkaç rengini seçip arabanızın bagajını adeta gökkuşağına çevirmek nasıl fikir? Markanın harflerinden oluşan motiflerin zarif ve özgün tasarımlarıyla klasik bir tarz oluşturmak da elinizde. Farklı renk seçenekleriyle size ulaşan Baag çantaların sade, eğlenceli ve sportif modellerini değişik kıyafet kombinasyonları ile eşleştirerek bambaşka tarzlar elde etmek de fena fikir olmayabilir… Dayanıklı materyallerle, 1.sınıf malzemelerden oluşan çantalarda insan sağlığına zararlı boya ve hammaddelerin yer almaması modelleri tercih etmeniz için bir diğer sebep… Baag alışveriş çantaları, omuz çantaları, postacı modelleri, mini tasarımlar ve el portföyleri günlük stilinize mükemmel uyum sağlayacaktır. 

Özgün dizaynlar, harfli tasarımlar, sevdiğiniz şehirlerin isimleriyle desteklenen modeller ve daha niceleriyle dinamik, trend ve zamansız bir hava yakalamanız an meselesi. O halde zaman kaybetmeden kendinize en uygun renk, model ve tasarım seçeneklerine sahip Baag koleksiyonundan seçimler yapabilir, markanın aksesuarlarına da göz atmayı deneyebilirsiniz.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLETİŞİM

0532 394 68 68

Oruçreis Mah. Giyimkent 7.Sokak

No:24/A Esenler /İSTANBUL

No products in the cart.