750 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo Fırsatı !
750 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo Fırsatı !
Para Birimi Seçimi


Baag bir kadın girişimci markası olarak 2017 yılında şık, sade ve zevkli tasarım seçenekleri ile zamansız, çevreye duyarlı, yeniden kullanımlı, sürdürülebilir dokuma kumaşlardan oluşan özgün ve stil çantalar üretmek üzere yola çıktı. Bugün kullandığımız birçok çanta ve aksesuarlar artık bizim kişisel tarzımızdan çok trendleri ve modayı sürdüren bir logo bir özel desenmiş gibi bizimle özdeşleştiler. Biz de Baag markası olarak ürünlerimizi paylaşmak, küçük şık adımlar ile doğaya saygı göstermek ve kullanım rahatlığıyla müşterilerimizin yaşam tarzında kendilerine eşlik etmek istiyoruz. Pamuklu, Keten, Gabardin, Kanvas, Denim gibi doğal ve sürdürülebilen kumaşlardan yarattığımız özgün modellerle koleksiyonumuzdan keyifle kullanacakları dayanıklı, şık ve zamansız ürünleri; biçimsel ve işlevsel olarak birinci sınıf malzeme ve profesyonel bir kalite ile tasarlayıp yerel ve global pazarda tüketiciye sunmaktayız.


Dünyada yok olan doğal kaynaklarımızı düşünerek ürettiğimiz ürünlerimiz çevreci bir yaşam tarzına uygun olarak kâğıt ve plastik torbaların aksine yaşamsal ve pratik olarak daha çok tercih edilme sebebi olmuştur. Dokuma kumaşlardan tasarladığımız Spor çantalar, Sırt çantaları, Omuz çantaları, El çantaları, Mini çantalar, Postacı çantaları ve Alışveriş çantaları doğa dostu ve zamansızdır.

Kalite ve değer ile ürettiğimiz ürünlerimiz markamızın yenilikçi anlayışı ile müşterilerin ilk seçimi olmayı hedeflemiş; sorumluluk bilinci ile kalite standartları eşliğinde değerleriyle anılan bir kurum olarak pazardaki yerini almayı hedeflemiştir.                                  MİSYONUMUZ

Özgün, doğal ve güzelliği detaylarda olan yüksek standartlar oluşturmak,
Yenilikçi,
Toplumu önemseyen,
Her zaman sorumluluk bilinci ile hizmet verilen,
Yeni konseptlere odaklanan,
Değişime liderlik eden, Yenilenebilen,
Sektöründe adil ve eşit olan,
Herkese uygun ürünler üreten,
İklimsel değişime pozitif etki eden,
Geri dönüşüme uygun ürünler üretebilen bir anlayış benimsenmiştir.
                          VİZYONUMUZ

Özgün tasarımın karakterine inanan, 
Hizmet kalitesini yüksek tutan,
Teknolojiyi doğaya uygun ürünler için kullanan,
Çevre dostu sürdürülebilir ürünler ile fark yaratan,
Pozitif duygular hissettiren ürünler tasarlayan,
Başarıyı ilke edinen,
Samimi ve dürüst satıcı ilkeleriyle çalışan bir marka olarak hizmet vermeye çalışılacaktır.E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.